Sıkça Sorulan Sorular

Paketler ve Sanal sunucular hakkında bize sık sorulan sorulara aşağıda cevap verdik.

Soru sormaktan çekinmeyin

Aşağıda cevabını bulamadıysan canlı destek üzerinden sorularını sorabilirsin.

Evet, sanal sunucu gerekli. Paketi 7/24 barındırabileceğiniz yani sunucunuzun sürekli aktif kalması için sanal sunucu gerekmektedir. Kendi bilgisayarınıza herhangi bir DDoS saldırısı olduğunda modeminiz otomatik olarak düşecektir bunun yanı sıra up/down hızınız yetmeyecektir.

Evet, paketi satın aldıktan sonra müşteri panelimizden teknik destek alabilirsiniz. Düzenlemek istediğiniz veya ekletmek/çıkartmak istediğiniz bir eklenti var ise bize müşteri panelinden destek talebi oluşturmanız yeterlidir.

Fivem patreon üzerinden detaylı inceleyebilirsiniz. 32 Kişilik key ücretsizdir. keymaster.fivem.net üzerinden oluşturabilirsiniz bunun dışında, 64 Kişilik key aylık 15 dolar, 128 kişilik key ise aylık 50 dolar'dır. bkz: https://www.patreon.com/fivem

Evet, ücretli ancak paket + sanal sunucu alan müşterilerimize kurulumu ücretsiz yapmaktayız.

Oyun içerisinde seçeceğiniz konsept'e bağlı olarak değişiklik gösterebilir ancak müşterilerimizin %80'i Şehir Paketimizi kullanmaktadır.

Havale/EFT, banka kartı, kredi kartı gibi ödeme yöntemlerimiz mevcuttur. Müşteri paneli üzerinden ödemeyi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Sanal sunucu kapsamında tabi ki her türlü konuda müşteri panelimizden 7/24 destek alabilirsiniz.

Elbette, istediğiniz oyun sunucusunu kurabilirsiniz örneğin; FiveM, ArmA 3, Rust, SA:MP, MTA gibi.

En önemli fark satış öncesi vaat edilen satış sonrası desteğin verilmemesi veya geç verilmesi. Biz de böyle bir sorun yok.
Attığınız her destek talebi anında bizim panelimize düştüğü gibi sorunuzu yanıtlıyoruz.

Kötü niyetlilerin DOS-DDOS: IP spoofing, IP sweep, Port scan, Land attack, Teardrop attack, ICMP fragment, Ping of death attack, Large size ICMP packet, Block fragment traffic, SYN-ACK-ACK proxy, SYN flood ICMP flood, UDP flood vb. saldırılarına karşı donanımsal ve yazılımsal firewall korumamız ile kesintisizlik hedefliyoruz.

Ekstra yedekleme hizmeti sunulmaktadır. Bunun için satış temsilcilerimizle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Normal olarak yedekleme sorumluluğu müşterimize aittir.

Ödeme sonrasında maksimum 1 saat içerisinde sanal sunucunuz müşteri panelinize tanımlanıyor. Paket kurulumu sanal sunucunuz yok ise sanal sunucu kurulumundan hemen sonra kurulum sağlanır var ise maksimum 30 dakika içerisinde kurulur.

SSD'ler SAS disk'e göre daha performanslıdır. Örneğin; açılma süresi, işlem yapma süresi gibi yani genel olarak oyun sunucusu veya performans kaybı istemeyen müşterilerimize SSD disk'i öneriyoruz.